Pożyczki chwilówki od lat 18-20. Ekspresowo

Dobry zwyczaj, nie pożyczaj i lepiej nie zaczynać startu w życiu od pożyczania, niemniej są takie sytuacje w życiu, gdy nie ma innego wyjścia. Dlatego chętnych na krótkoterminową pożyczkę nie brakuje. Wiadomo, nieoczekiwanych sytuacji w życiu, wymagających gotówki, zdarza się mnóstwo. Nie zawsze mamy skąd wziąć pieniądze. Trudniej jest o chętnych do pożyczania.

Pożyczki od 20 roku życia

Młodym dorosłym, najczęściej bez stałych dochodów, uczących się jeszcze, pożycza tylko kilka instytucji pozabankowych na rynku. Należą do nich m.in. wonga i incredit. One też cieszą się najlepszą opinią wśród klientów, ponieważ warunki udzielanych pożyczek są atrakcyjne. Firmy te pożyczają gotówkę bez dodatkowych opłat (inni oczekują czasem nawet kilkuset złotych dodatkowo). Brak opłat i prowizji na pewno ułatwia spłatę. Czas na spłatę długu to od 30 do 60 dni, a pożyczona kwota zawiera się w widełkach od 700 do 1500 złotych. Wcale nie mało jak na pierwszy garnitur czy ważne wydarzenie w życiu. Instytucje pozabankowe pożyczając młodym, decydują się na podwyższone ryzyko, gdyż młodzi nie mają jeszcze swojej historii kredytowej, zarabiają niewiele i są narażeni na większe ryzyko utraty pracy.

Pożyczki od 18 lat i dalej

Dopiero kolejne pożyczki czynią z młodego bardziej wiarygodnego klienta. Niemniej młodzi też mogą otrzymać gotówkę podając Pesel i dowód osobisty. Nie są wymagane zaświadczenia o dochodach, a jedynie podpisuje się oświadczenie z deklaracją wysokości miesięcznych zarobków. Na tej podstawie zapada decyzja o pożyczce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *