Kredyt inwestycyjny dla firm. Dofinansowanie dla firm

Twoja firma świetnie się rozwija, zyski rosną, pora pomyśleć o inwestycjach. Jeśli jednak planujemy zakup nieruchomości, może się okazać, że nie na wszystko nas stać. Wiele banków wychodzi naprzeciw potrzebom prężnie rozwijających się firm.

Kredyty inwestycyjne dla firm w bankach

Kredyty inwestycyjne są nisko oprocentowane. W wielu bankach wynosi ono od 4 do 5%. To prawie tyle samo, co można osiągnąć na lokacie w niejednym banku. Idea Bank oferuje kredyt inwestycyjny z możliwością spłaty na 10 lat do wysokości 3 mln, gdzie zabezpieczeniem może być nieruchomość. Kredyt jest udzielany do wysokości 80-90% wartości inwestycji. Przewiduje on również możliwość karencji w spłacie. Bank Zachodni natomiast proponuje jeszcze dłuższy okres kredytowania, a także możliwość osiągnięcia kredytu w walucie obcej. Jest to korzystne, o ile firma prowadzi eksport-import towarów.

Kredyt inwestycyjny z korzystnym oprocentowaniem

Kredyty z korzystnym oprocentowaniem stanowią istotną pomoc w działalności finansowej firm, szczególnie na etapie intensywnego rozwoju. Małe i średnie przedsiębiorstwa nie zawsze mogą sobie pozwolić na realizację marzeń, a taki kredyt jest istotnym krokiem naprzód.

Kredyt jako dofinansowanie firmy

Spotkanie z doradcą finansowym umożliwi podjęcie właściwej decyzji i wybór banku z najkorzystniejszą ofertą. Można też skorzystać z rankingu ofert bankowych dla firm dostępnych w internecie. Dla nowych klientów banki maja dodatkowe preferencje. Niektóre banki proponują kredyty inwestycyjne z ofertą uzupełnioną o środki unijne i zabezpieczone gwarancją deminimis. Należy jednak być przygotowanym na sprawdzenie firmy przez bank w formie audytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *