Kredyt dla firm na start. Pieniądze z pożyczki na rozpoczęcie działalności

Rozpoczęcie działalności gospodarczej bez pieniędzy to zadanie trudne. Dlatego banki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom małych przedsiębiorstw. O kredyt dla swojej firmy możesz się ubiegać już pierwszego dnia działalności a nawet wcześniej.

Kredyt dla firm na start

Niektóre banki specjalizują się w ofertach dla małych i średnich przedsiębiorców. Kredyty są atrakcyjnie oprocentowane, dużo atrakcyjniej niż konsumenckie czy gotówkowe. Dla przedsiębiorców banki maja ofertę w wysokości 5-7%, natomiast kredyty komercyjne oprocentowane są w wysokości ok. 9-10% w skali roku. Dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu i długiemu, bo dochodzącemu nawet do 5 lat, okresowi kredytowania zyskujesz wysoki kapitał na rozpoczęcie działalności. Dzięki zdobyciu środków można skupić się na rozwoju firmy i poszukiwaniu zleceń oraz kontrahentów, a nie na żmudnym gromadzeniu środków.

Dofinansowanie z kredytu dla firm

Idea Bank oprócz kredytu oferuje darmowe prowadzenie księgowości w koncie, program do wystawiania faktur oraz samodzielne prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Dla małych przedsiębiorców to istotne wsparcie finansowe. Kredyt najczęściej można wpuścić w koszty, co jest dodatkową zachętą do jego zaciągnięcia. Atrakcyjnym pomysłem jest też kredyt współfinansowany ze środków unijnych. Jego część jest umarzana po kilku latach prowadzenia działalności. Kredyt jest przewidziany dla właścicieli firm, którzy po raz pierwszy zakładają działalność i nie zaciągali do tej pory kredytów. Jeśli w twojej firmie korzystasz z zaawansowanych technologii na ich założenie możesz uzyskać do 70% wartości wydatków. To inwestycja która się opłaca.

Pieniądze na start z pożyczek i kredytów to ryzykowne ale opłacalne rozwiązanie dla wielu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *